RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Turnaj v magnetickém fotbálku WeyKick

Datum akce: 28.9.2010 13:30 - 18:00

Na svatého Václava si přijďte zahrát WeyKick - magnetický fotbálek, který se pomalu stává fenoménem. Hrát budeme o pěkné ceny a startovné je zdarma.

Weykick

Místo konání: Descafé (Borská 5, Plzeň)

Zápis: 13.30

Výkop: 14.00

Startovné: 0Kč

Výhry: velkolepé

No a jak to celé dopadlo?

Turnaj to byl vskutku vydařený. Do zápasů nastoupilo celkem 11 hráčů. Ti byli rozděleni do 3 skupin, kde sehráli vzájemné zápasy.

Po základních skupinách to vypadalo na jasnou převahu něžnějšího pohlaví, protože z prvních míst postupovaly Lucka (2 výhry a remíza), Katka (3 výhry) a Eva (2 výhry).

Čtvrtfinálové zápasy však byly neúprosné a sítem prošla pouze Lucka. Další tři postupující do semifinále byli Oskar, Ondra a Martin.

Semifinálové zápasy byly vskutku velmi kvalitní a divácky atraktivní. I výsledky napovídají, že si soupeři nic nedarovali - Lucka : Oskar (15:12), Martin : Ondra (11:10).

Zápas o 3. a 4. místo mezi Ondrou a Oskarem pak byl doslova dechberoucí a hrálo se naplno až do posledních sekund. Vyhrát však mohl jen jeden a tím šťastnějším z dvojice Oskar : Ondra byl Ondra, po výhře 11:10.

A konečně finále v podání dvojice Martin : Lucka. I když se nedá prohlásit, že šlo o předem jasný výsledek, Martin měl přecejenom stále nepatrný náskok a Lucka statečně, leč zbytečně dotahovala. Výsledek 12:10 tak rozhodl o absolutním vítězi.

Finální pořadí tedy je: 1. Martin, 2. Lucka, 3. Ondra, 4. Oskar.

Během turnaje se nám oddělila dětská skupinka 3 bojovníků: Filipa, Martina a Maxe. Ti mezi sebou sehráli vzájemné zápasy, které byly plné napínavých zvratů.

Výsledné pořadí v kategorii dětí pak bylo: 1. Filip, 2. Martin a 3. Max.

Gratulujeme všem vítězům a těšíme se na další akci - třeba již na Velké ceně Descafé, která proběhne 28. října.


 Strnka 1/1