RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Klášterní hraní - deskové hry v Plasích

Datum akce: 12.7.2008 00:00 - 00:00

Všechny přívržence deskových her, cestování, památek, plaského kláštera, tajemství a doufáme, že i občanského sdružení Goada:) zveme na hraní deskových her do Plas. Přímo v budově konventu, v prostorách bývalé letní kuchyně jeho původních obyvatel, se budete moci ponořit do atmosféry časů, kdy lidé volný čas trávili společně v pěstění ducha. A svou účastí tak i tyto časy opět vracet mezi nás.

Kdo že to pro vás chystá?

Nu přece občanské sdružení GOADA ve spolupráci s klubem deskových her BEDNA, KLÁŠTEREM PLASY, MĚSTEM PLASY, zcela soukromým klubem deskových her TIRGA a jedním takovým malým KAVENU.:)

Kde že to bude?

Inu v klášteře Plasy. Kdo by nevěděl, kde se toto malé, ale docela malebné město - a zeména tamní klášter - nachází, nechť nahlédne na www.klaster-plasy.cz.

Kdy?

12.7.2008, od 10 do 18 hodin.

Těšit se můžete na hry více či méně známé, ale i na úplné novinky či vybrané lahůdky z her, které pro vás připraví KAVENU, plzeňská půjčovna a prodejna deskových her, ve spolupráci s distributory.

A bude i něco navíc!

Turnaj

V průběhu dne bude probíhat turnaj ve vybraných deskových hrách. Jeho vyhodnocení pak proběhne večer. Cenami budou, jak jinak, kvalitní deskové hry.

Koncert seskupení Dvanapůl

V podvečerních hodinách, od 19 hodin, tedy po zakončení herního dne, proběhne koncert dvou bardů sdružených pod názvem Dvanapůl - Ládi Lamanaie Sedláka a Miroslava Juhyho Juhose.

Předpokládáme, že koncert bude rovněž v prostorách konventu, ale místo bude ještě upřesněno.

O kapelce se můžete dočíst na stránkách bandzone.cz/dvanapul.

Kdo nezná Láďu Lamanaie, zpívajícího básníka, spisovatele a překladatele, může se podívat na jeho stránky: www.lamanai.cz.

O Juhym, hrajícím na dvanáctistrunnou kytaru, foukací harmoniky a kazoo, se můžete něco dozvedět na juhy.rezatyrakety.cz.

Koně

V tento den bude město Plasy lákat návštěvníky ještě k další akci, a to koně na plaské Velké louce. Pokud tedy hry, klášter, okolní památky (Mariánská Týnice apod.) či podvečerní koncert nejsou dostatečným lákadlem k výletu, přiložte na misku vah ještě nějakého koně. To už by mohlo stačit, co myslíte?:)

Těšíme se na vás v klášteře v Plasích! Těšte se na příjemné prostředí a hravou atmosféru.

Pokud byste měli nějaké návrhy či podněty k programu, napiště nám namail


 Strnka 1/1