RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Klášterní hraní 2010 - deskové hry v Plasích

Datum akce: 10.7.2010 00:00 - 00:00

Již třetím rokem budou jeden červencový den deskové hry společně s vámi tak trochu vládnout plaskému klášteru. Zveme vás tedy do prostor obývaných v časech dřívějších mnichy a v časech dnešních řeholníky moderního charakteru - opatrovníky památek. Společně se ponoříme do atmosféry časů, kdy zde lidé volný čas trávili společně v rozvíjení ducha. Věřím, že na to hravě navážeme a společně si náš duch, Duch i duch tohoto krásného místa užijí spoustu zábavy.:)

Co to?

Nu přece hravý den v plaském klášteře pro malé, velké i největší. A večer pak okořeněný zajisté opět nadmíru příjemnou hudbou.

Kde to?

Přece v klášteře Plasy! Kdo by nevěděl, kde se toto malé, ale velmi malebné město - a zeména tamní klášter - nachází, nechť nahlédne na www.klaster-plasy.cz.

Kdy to?

10.7.2010, od 10 do 18 hodin.

Těšit se můžete na hry více či méně známé, ale i na úplné novinky či vybrané lahůdky z her, které pro vás připraví KAVENU, plzeňská půjčovna a prodejna deskových her, ve spolupráci s distributory.

A bude opět něco navíc!

Turnaj

V průběhu dne bude probíhat turnaj ve vybraných deskových hrách. Jeho vyhodnocení pak proběhne večer. Cenami budou, jak jinak, kvalitní deskové hry.

Koncert

V podvečerních hodinách, od cca 19 hodin, tedy po zakončení herního dne, proběhne koncert, o kterém ještě doplníme podrobnosti. Rádi bychom, aby vše proběhlo v podobně příjemném duchu, jako tomu bylo i v předchozích ročnících.

Koncert bude rovněž v prostorách konventu, místo bude ještě upřesněno.

Koně

V tento den bude město Plasy lákat návštěvníky ještě k další akci, a to koně na plaské Velké louce. Pokud tedy hry, klášter, okolní památky (Mariánská Týnice apod.) či podvečerní koncert nejsou dostatečným lákadlem k výletu, třeba vás dotáhnou nějací koňové.:)

Kdo že to pořádá?

Jako obvykle občanské sdružení GOADA ve spolupráci s KLÁŠTEREM PLASY, MĚSTEM PLASY, jedním takovým malým KAVENU a zcela soukromým klubem deskových her TIRGA.

Těšíme se na vás v klášteře v Plasích! Těšte se na příjemné prostředí a hravou atmosféru.

Pokud byste měli nějaké návrhy či podněty k programu, napiště nám namail